Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları arasında 20 yıllık tecrübeye ve deneyime sahip olan YUNUS firmamız Bursa‘da Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin ilk tercih ettikleri kaliteli ve güvenilir firmalardandır. Bursa ili ve çevresinde 20 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren YUNUS Evden Eve Nakliyat firması, sunmuş olduğu hizmetlerin tümünde Nakliyat Sigortası yaptırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat hizmetini Bursa’ya ilk getiren öncü firmalar arasında olan şirketimiz, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Daima en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunan Bursa Evden Eve Nakliyat firması YUNUS, sektördeki rakipleri ile kıyaslandığında uzman personeli, modern ekipmanları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle hareket etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren Müşteri Memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet sunan ve tavsiye edilebilirliği ile göz dolduran YUNUS Evden Eve Nakliyat firması, sektörde edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda daima EN İYİ hizmeti sunma mantığıyla hareket eden firmamız, fiyat politikasında da hem firma sürdürebilirliğini hem de müşteri bütçesini gözetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir